Chrobry - Unia 3:2

Pechowo zakończyło się spotkanie w Gnieźnie z miejscowym Chrobrym. Po wyrównanym meczu przegrywamy 3:2 tracąc bramkę w ostatniej sekundzie spotkania. Nasza drużyna zaprezentowała się z dobrej strony. Podejmowaliśmy ryzyko przy otwarciu gry, grając krótkimi podaniami. Potrafiliśmy stwarzać przewagę w bocznych sektorach. Brakowało jedynie celności przy ostatnim podaniu oraz skuteczności. Rywal świetnie wykorzystał wszystkie nasze błędy indywidualne, strzelając 3 bramki. Unia goniła wynik, przegrywaliśmy 1:0 po strzale z dystansu, my natomiast odpowiedzieliśmy kapitalnym strzałem z rzutu wolnego z 20 m Adama Szamajdy (2007). Po przerwie tracimy gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Chłopcy byli zdeterminowani by wyrównać. Udało się to w 58 min spotkania, kiedy to po świetnej akcji niemal całej drużyny Jakub Bartocha zdobywa wyrównującą bramkę.  2 minuty później to gospodarze przeprowadzili ostatnią skuteczną akcję. Po wznowieniu gry ze środka boiska sędzia zakończył spotkanie.

Chłopcy bardzo ciężko trenowali w poprzednim mikrocyklu. Widać było fragmenty, nad którymi pracowaliśmy. W naszej drużynie wystąpiło 3 zawodników z rocznika 2007 - Jakub Pankowecki, Kamil Guściora i Adam Szamajda. Podopieczni trenera Mateusza Świergiela podobnie jak nasi chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Kolejny mecz już za tydzień. W sobotę 4 listopada do Swarzędza przyjeżdża drużyna KS Łopuchowo.

Unia: Pankowecki-Guściora,Waźbiński,Marmajewski,Grudzień,Oses, Bartocha, Kolankiewicz, Lesiński oraz Mendzelewski, Szymański, Jęczmionka, Szamajda, Nowicki