Gra wewnętrzna zamiast meczu.

Do niecodziennej sytuacji doszło w sobotnie popołudnie na boisku w Swarzędzu. Nasz rywal przed meczem poinformował, iż na do Swarzędza nie przyjadą. Arbiter spotkania zmuszony był do wpisania wyniku meczu jako walkower na korzyść zawodników Unii, którzy rundę jesienną kończą na 4 miejscu. Mimo wszystko o 14:30 zabrzmiał gwizdek rozpoczynający grę 7x7, w której zmierzyliśmy się między sobą. Chłopcy podeszli do rywalizacji bardzo poważnie. Po pierwszej połowie zespół pomarańczowych prowadził 3:1. Druga część spotkania to popis niebieskich, którzy strzelili 3 bramki i ostatecznie wygrali 4:3. Boisko musiała posprzątać zatem drużyna pomarańczowych.

Składy:

POMARAŃCZOWI: Kuba Grudzień, Antek Matwijów, Paweł Kubiak, Igor Lesiński, Marcel Nowicki, Błażej Jęczmionka, Wojtek Mendzelewski

NIEBIESCY: Mateusz Pauter, Aleks Szmagaj, Jakub Bartocha, Philip Albrecht, Dawid Rychlik, Jakub Oses,Kacper Marmajewski.

Kończymy zmagania ligowe. Nie oznacza to koniec grania w 2017 r. Od 18 listopada planujemy rozegranie kilku sparingów oraz turniejów halowcyh. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.