Informacja nt obozu !!!

Termin Wyjazdu:10-17.08.2017

Transport PKP WLKP i INTERCITY do Gdańska z Gdańska jedziemy autokarami

Czwartek 10.08.2017 , Zbiórka godzina 6:50 parking przy dworcu PKP w Swarzędzu

Zbiórka dzieci ,sprawdzenie obecności , pożegnanie z rodzicami na parkingu , przejście w kolumnie na peron/bez rodziców / kwestie bezpieczeństwa .

Odjazd pociągu godzina 7:25 mamy rezerwację na grupę ale bez zabezpieczenia miejsca siedzącego

W Poznaniu przechodzimy do pociągu INTERCITY rezerwacja nr 4995 pociąg numer 6505 objęty całkowita rezerwacją miejsc odjazd godzina 8:34

Powrót czwartek godzina 19:58 numer rezerwacji 4992/2017 numer pociągu 5604 objęty całkowitą rezerwacją miejsc .

Odbiór dzieci stary dworzec PKP.

Wszystkie dzieci koniecznie ważne legitymacje do oddania przed wyjazdem ze Swarzędza.

WSZYSCY W NIEBIESKICH KOSZULKACH NA WYJAZD

Lista do spakowania na obóz

1.PASTA I SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW ,MYDŁO W PŁYNIE +SZAMPON (2w1) .

2.RĘCZNIK KĄPIELOWY (NAJWYGODNIEJ 2 ŚREDNIE ) BO JUŻ MAMY PRZETESTOWANE ,ŻE PO KAPIELI NIE ZAWSZE TRAFIAJA NA SUSZARKĘ .

3.RECZNIK PLAŻOWY ,KĄPIELÓWKI ( BĘDZIEMY KAPAĆ SIĘ W MORZU I BASENIE

4.KLAPKI PRZYDATNE NA PLAŻY I DO CHODZENIA PO OŚRODKU ,

5.KOSZULKI TRENINGOWE ,KONIECZNIE PODPISANE NAJLEPIEJ NITKĄ WYSZYĆ INICJAŁY ,

6.SPODENKI TRENINGOWE

7.GETRY, OCHRANIACZE

8.STROJE KLUBOWE

zaplanowane mamy 12 jednostek treningowych+ SPARINGI

8.OBUWIE TRENINGOWE () I /OBUWIE DO CHODZENIA PO TRENINGU,

9.DRES NAJLEPIEJ KLUBOWY JEŻELI DZIECKO NIE MA KLUBOWEGO TO JAKI KOLWIEK INNY , + SPODNIE NA ZMIANĘ

10..JEŻELI DZIECI MAJA TO PROSZĘ ZABRAĆ JEDNĄ CIEPLEJSZĄ BLUZĘ TYP POLAR

12. KURTKA WIATRÓWKA

14.KOSZULKI Z KRÓTKIM RĘKAWEM DO CHODZENIA TAK ŻEBY DZIECKO MOGŁO SIĘ PRZEBIERAC PO TRENINGU..

15, GRY PLANSZOWE ,KARTY ,

16.PREPARATY NA KOMARY

17.SKARPETKI, SLIPKI PO PARZE NA KAŻDY DZIEŃ

18.PLECAK LUB WOREK

19.Każdy zawodnik powinien posiadać balsam do opalania oraz czapeczkę z daszkiem-klubową , którą założy na trening w razie wysokich temperatur (CZAPKI KLUBOWE ROZDAWALIŚMY W UBIEGŁYM ROKU ) JEŻELI KTOŚ NIE MA(NOWY ZAWODNIK ) TO PROSZĘ ODEBRAĆ Z KLUBU

20.KIESZONKOWE -wg uznania ale nie za dużo gdyż jedziemy na obóz nie wakacje ;)

O ILE INTERNET POZWOLI TO BĘDĘ WRZUCAŁA NA BIEŻĄCO RELACJE FOTOGRAFICZNE TAK JAK W UBIEGŁYM ROKU .

DZIECI BĘDĄ MOGŁY DZWONIC DO DOMU JEŻELI BĘDĄ MIAŁY

KRYZYS LUB POTRZEBĘ KONTAKTU.

KONTAKT Z DZIEĆMI TEŻ BĘDZIE MOŻLIWY PO KOLACJI O ILE ZNAJDĄ CZAS BO JAK JUŻ MIELISMY OKAZJĘ DOŚWIADCZYC DZIECI BYŁY ZAJĘTE SOBĄ I NIE MIAŁY CZASU LUB TEŻ SAME STWIERDZAŁY ZE JAK DZWONIĄ DO DOMU TO TĘSKNIĄ J.

BARDZO PROSZĘ ŻEBY DZIECI OTRZYMAŁY LISTĘ RZECZY DO SPAKOWANIA I SAME SPAKOWAŁY SWOJE TORBY, TO NAM UŁATWI PRACĘ ,PONIEWAŻ POTEM WIEDZĄ JAKIE MAJĄ RZECZY . W TORBIE NIE MUSI BYĆ POUKŁADANE WAŻNE ŻEBY ZROBIŁY TO SAME.

PRZYPOMINAMY O BRAKU MOZLIWOŚCI ODWIEDZANIA DZIECI

RODZICE DZIECI ZAŻYWAJĄCYCH LEKI PROSZENI SĄ O ZAPAKOWANIE LEKÓW W WORECZEK STRUNOWY I KARTKĄ W ŚRODKU Z INSTRUKCJĄ DAWKOWANIA.. PO PRZYJEŻDZIE NA MIEJSCE LEKI BĘDĄ PRZEKAZYWANE PIELĘGNIARCE WEDŁUG OPISÓW Z KARTY

NA DROGĘ NIE ZABIERAMY SŁODKICH i GAZOWANYCH NAPOI ,CZEKOLAD ,CHIPSÓW itp…

LISTA OPIEKUNÓW

TR. Rafał Mielcarek

Tr.Wojciech Niklaus

Tr. Mirosław Wódkowski

Tr. Filip Malicki

Tr.Tomasz Sołtysiak

Tr.Paweł Koralewski

Tr. Mikołaj Nowak

Tr. Mateusz Świergiel

Tr. Tomasz Klepacz

Tr. Julia Bytniewska

Tr. Adrianna Klatkowska

Tr.Klaudia Anastaziak

Fizjoterapeuta mgr. Lidia Wowczyniuk.

Kier. Monika Kozłowska

JEŻELI KTOŚ MA BRAKI SPRZĘTOWE TYPU /KOSZULKI ,GETRY TO PROSZĘ ZGŁASZAĆ SIĘ DO WTORKU .