Kadra na mecze lig Koziołka i WZPN - 21/22 kwietnia 2018 r.

Mecze w nadchodzący weekend będziemy rozgrywać zarówno w sobotę (Koziołek) jak i niedzielę (WZPN - Poznań, Wichrowe Wzgórze)

Koziołek: zbiórka o godz. 8:20. (8:40 Olimpia i 9:40 Tarnovia)

1. Wojtek Tur, 2.Philip Albrecht, 3.Janek Kapitanczyk ? 4.Antek Kosicki 5.Marcel Nowicki 6.Szymon Nogowski 7.Janek Rumiewicz 8.Igor Lesiński ? 9. Antek Matwijów 10.?

Na mecze przyjeżdzamy w dresach, przebieramy się na miejscu w szatni. Zabieramy standardowo sprzęt meczowy, ochraniacze, legitymacje, banana/baton oraz wodę mineralną.

WZPN - 22 kwietnia 2018 r. (niedziela) TPS Winogrady - UNIA

3.kolejka ligi WZPN. Mecz o 10:00 w Poznaniu (os.Wichrowe Wzgórze 104) Zbiórka na miejscu o 9:20. Wzorem poprzedniego meczu bardzo prosimy rodziców o pomoc w transporcie. Proponuję zbiórkę wszystkich na Unii o 8:50 w celu dogadania spraw transportowych.

Na mecz przychodzimy w dresach, przebieramy się na miejscu w szatni. Będzie możliwość wzięcia prysznicu po meczu - zalecane. Ponadto zabieramy standardowo sprzęt meczowy, ochraniacze, legitymacje, banana/baton oraz wodę mineralną.

WZPN: 1.Wojtek Tur 2.Kuba Grudzień 3.Kacper Marmajewski 4.Błażej Jęczmionka 5.Wojtek Mendzelewski 6.Staś Maciejewski 7.Mieszko Kasprzak 8.Igor Lesiński 9. Kuba Oses 10. Olivier Rogoziński 11.Dawid Rychlik
12. Bartek Waźbiński 13.Kuba Bartocha.