KS Łopuchowo - Unia 1:5 !

Zwycięstwo po dobrej drugiej połowie.

Dopiero po przerwie zawodnicy Unii zaprezentowali swoje umiejętności w meczu 5 kolejki ligi WZPN. Pierwsza część meczu może posłużyć jako doskonała nauka o szacunku do przeciwnika i uświadomieniu, że mecz wygrywa drużyna, która ukazała się dopiero w drugiej części gry. To właśnie po przerwie chłopcy przenieśli na boisko pracę wykonaną podczas ostatnich treningów. Kiedy zaczęliśmy grać zespołowo sytuację kreowaliśmy na potęgę, efektem czego było zdobycie 4 bramek. Natomiast bramka Igora Lesińskiego to stadiony świata -  strzał w okienko z 15 m. Na listę strzelców wpisali się w kolejnym meczu z rzędu Jakub Bartocha i Dawid Rychlik. Wynik uzupełniła brawurowa akcja Bartka Waźbińskiego, którego dośrodkowanie do własnej bramki skierował jeden z obrońców gospodarzy.

Kolejny mecz w sobotę 9 października w Pobiedziskach.

KS Łopuchowo - Unia 1:5

W nawiasie asysty.
1:0 -
1:1 - Igor Lesinski (Philip Albrecht)
2:1 - Jakub Bartocha (Philip Albrecht)
3:1 - Dawid Rychlik (Jakub Bartocha)
4:1 - Dawid Rychlik (Jakub Grudzień)
5:1 - sam. (Bartek Waźbiński)

UNIA : Pauter, Waźbiński, Grudzień, Rychlik, Albrecht, Matwijów, Nowicki, Lesiński oraz Jęczmionka, Marmajewski, Oses, Kubiak, Szmagaj.