Obóz letni - opcja nr 2

W te wakacje chłopcy z naszego rocznika mają w planach 2 obozy !!! Zgodnie z wcześniejszą informację jedziemy do Lidzbarka Welskiego. Wyjazd ten jest priorytetowy dla działań szkoleniowych dla chłopców. Ponadto Klub organizuje obóz stacjonarny/dochodzeniowy. Poniżej treść zaproszenia:

Klub Sportowy Unia Swarzędz zaprasza na obóz sportowy. Tygodniowy obóz odbędzie się w dniach 30 lipca do 4 sierpnia 2018 r. Bazą zgrupowania będą obiekty sportowe Naszego Klubu. Oprócz czasu poświęconego na rozwój umiejętności piłkarskich, zawodnicy będą mieli możliwość zbadania aktualnego poziomu sportowego w profesjonalnych testach sportowych. Podczas obozu opiekę nad dziećmi sprawować będą trenerzy naszego Klubu (dwóch dla grupy). Codziennie poprowadzą oni poranny rozruch i dwa treningi specjalistyczne. Czas pomiędzy zajęciami wypełnią dzieciom zajęcia dodatkowe - zajęcia dotyczące zdrowego odżywiania się, analizę zachowań na boisku na boisku, indywidualizację w treningu, czy odnowę biologiczną na basenie. Zajęcia będą organizowane w postaci obozu stacjonarnego. Dzieci nocować będą w domach, natomiast w ciągu dnia przebywać na terenie Klubu. Klub zapewnia wyżywienie w postaci obiadu i podwieczorka oraz napoje podczas zajęć. Szczegółowy harmonogram zostanie przedstawiony niebawem.Zapisy w biurze klubu. Opłaty można wnosić bezpośrednio w biurze klubu oraz na konto klubowe.