Sprawy organizacyjne ,trening + mecz ligowy .

Witam ,

Chciałbym przypomnieć o informowaniu mnie na temat nieobecności zawodnika na treningu poprzez wiadomość SMS,maksymalnie godzinę przed treningiem . Jest to dla mnie bardzo ważne w kontekście przygotowania jednostki treningowej . Punkt ten został poruszony w regulaminie który został podpisany przez Państwa jak i zawodników .

Harmonogram treningów zostaje bez zmian do końca rundy . opady deszczu czu mniejsza temperatura nie są powodem do odwołania zajęć ,jednak należy wtedy pamiętać o odpowiednim ubiorze .

Przypominam że trenujemy :

Poniedziałek 17:00 (koszulki niebieskie )

Czwartek 17:00 (koszulki szare )

Piątek 17:00 (koszulki niebieskie )

Zbiórka przed treningiem 16:50 na trybunie przy boisku ze sztuczną nawierzchnią .

W ten weekend mecz ligowy gramy 29.09 o godzinie 10 :00 w Swarzędzu .Informacje o powołaniach oraz o terminie zbiórki pojawią się w piątek po treningu na stronie internetowej .

Badania Lekarskie !

Badania lekarskie do karty sportowca odbędą sie 05.10.2018 o godzinie 18.00 w budynku klubu ,koszt badań to 40 zł od osoby .Badania ważne są 6 miesięcy .Przypominam że aby uczestniczyć w treingach jak i rozgrywkach ligowych należy mieć aktualne badania sportowe .

Mecz pierwszego zespołu 06.10.2018

Zarząd klubu ,Trenerzy pierwszego zespołu oraz trenerzy grup młodzierzowych wyszli z inicjatywą wspólnego wspierania pierwszego zespołu Unii Swarzędz podczas meczu ligowego 06.10.2018 . Zawodnicy ubierają niebieskie koszulki unii ( w przypatku złej pogody można je ubrać na kurtki ) .Obecność jest obowiązkowa .

Zimowy obóz przygotowawczy :

Zimowy obóz przygotowawczy odbędzie się w drugim tygodniu ferii zimowych w Nowej Rudzie . Koszt obozu to 990zł ,czas trwania 7 Dni . Zależałoby mi aby poejchała jak największa liczba zawodników ,podczas obozu będziemy mieli 2/3 treingi dziennie co daje miesiąc przygotowań w Swarzędzu . Dodatkow pomoże to przygotować cały zespół do rozgrywek ligowych . Proszę o informacje poprzez SMS do końca tygodnia kto z Państwa jest wstępnie zainteresowany obozem .

Pozdraiwam

Trener Rafał Budnik