Wyniki ostatnich meczów w sezonie 2016/2017

Dobiegły końca zmagania w sezonie 2016/2017. W lidze Koziołka wygrywamy grupę srebrną oraz zajmujemy 7 miejsce w rozegranym dzisiaj Pucharze.Brawa dla zawodników za zaangażowanie i wolę walki do końca. Niestety szwankuje skuteczność. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku zrobimy duży krok do przodu.

WYNIKI PUCHARU:

UNIA - Jedynka Luboń 0:1

UNIA - AP Pecna 0:0 (porażka w karnych)

UNIA - Koziołek 3:0 (Antek Matwijów x2, Olek Drobiazko)

__________________________________________________________________________________________

WZPN - Rekordowe zwycięstwo na zakończenie rozgrywek. Do Swarzędza przyjechała drużyna KS Łopuchowo, z którą w pierwszej rundzie zremisowaliśmy 7:7. Nasi zawodnicy dzisiaj zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Od początku spotkania przejęliśmy inicjatywę. Na pierwszą bramkę jednak trzeba było czekać aż do 12 min kiedy to Jakub Grudzień pięknym strzałem wpisał się na listę strzelców. Do przerwy prowadziliśmy 5:1, a gole strzelili Janek Kapitańczyk, Piotr Matuszak, Julek Szymański oraz Jakub Bartocha. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Cały czas dominowaliśmy, stwarzając sobie bardzo dużo dogodnych sytuacji bramkowych. Jak zwykle świetnie prezentowała się nasza formacja defensywna Bartek - Kacper i Mati w bramce. Mimo naszej przewagi w posiadaniu piłki pozwoliliśmy dojść do głosu drużynie gości, jednak świetnymi interwencjami popisywał się Mati Pauter. Druga część gry zakończyła się identycznym wynikiem jak pierwsza. Łącznie strzeliśmy rekordowe 10 bramek ! Swój dorobek z pierwszej połowy poprawił Janek Kapitańczyk, który łącznie strzelił 4 bramki, kolejnego gola strzelił Piotrek Matuszak. Padła także debiutancka bramka Matiego Kolankiewicza, który po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Philipa Albrechta strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

UNIA - KS Łopuchowo 10 : 2 (5:1) Janek Kapitańczyk x4, Piotr Matuszak x2, Jakub Bartocha, Jakub Grudzień, Julek Szymański, Mateusz Kolankiewicz.

Koniec zmagań w tym sezonie. Kolejne mecze ligi WZPN (piłka nożna 9- osobowa) oraz Koziołka (7 osobowa) już we wrześniu.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM ZA ZAANGAŻOWANIE W MINIONYM JUŻ SEZONIE!!!