3 miejsce w Lidze Koziołka !!!

Zawodnicy Unii Swarzędz rocznik 2006 na 3 miejscu w Lidze Mistrzów Koziołka !!!

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy podczas 6 weekendów reprezentowali niebiesko-białe barwy.

W ostatni weekend odnieśliśmy jedno zwycięstwo nad drużyną Sucharów Suchy Las, dzięki czemu z 3 pkt zajęliśmy najniższe miejsce na podium. W pozostałych dwóch meczach musieliśmy uznać wyższość przeciwników. Lepsze okazały się drużyny UKS Lusowo oraz Orlik Poznań, który zwyciężył w całych rozgrywkach.

8:15 TMS Suchary Suchy Las 0:4

SKS Unia Swarzędz

Bramki: Dawid Rychlik, Michael Olukoya, Bartek Waźbiński i Michał Dembiński

UKS 2007 Lusowo 3:1 SKS Unia Swarzędz

Bramka Witek Urbaniak

UKS Orlik Poznań 2:0 SKS Unia Swarzędz

Unia 2006: Mateusz Pauter, Antek Bertrandt, Witek Urbaniak, Bartek Waźbiński, Michał Dembiński, Dawid Rychlik, Antek Matwijów, Michael Olukoya, Philip Albrecht, Borys Sobkowiak oraz zawodnicy reprezentujący Unię w poprzednich meczach : Franek Nowaczyk, Mikołaj Jurga, Mikołaj Kostrzewa, Julek Szymański, Jakub Grzeszczak, Michał Jendryke, Mateusz Kondaszewski, Paweł Kubiak i nowi zawodnicy, którzy jeszcze nie zdążyli zadebiutować Konrad Smoliński i Kacper Marmojewski.

Jeszcze raz dla wszystkich GRATULACJE ! Już wiosną okazja do poprawienia rezultatu w wiosennej edycji Ligi Mistrzów Koziołka