Czwartkowy trening - ważne informacje !

Czwartkowy trening odbywać się będzie zgodnie z planem ! 18:20 zbiórka przy trybunach. Po treningu podamy kadrę na sobotni mecz w Pobiedziskach (informacja będzie wrzucona na stronę). Chłopcy, którzy oczywiście z przyczyn losowych nie pojawią się na zajęciach, a po odrobieniu zadań domowych znajdą czas na oglądanie meczu Armenia - Polska, mają za zadanie:

1)Wziąć kartkę i długopis

2)Wybrać jednego zawodnika kadry Polski (ulubionego, lub występującego na naszej pozycji)

3) Przeprowadzić analizę gry danego piłkarza pod kątem:

a) zawodnicy z pola

*liczbę kontaktów z piłką- (ile kontaktów najczęściej notuje zawodnik od momentu przyjęcia do podania)

*liczbę dokładnych/niedokładnych podań

*liczbę strzałów do bramki (celne/niecelne)

*zachowanie po stracie piłki ( zaznaczyć "+" kiedy zawodnik dąży do jak najszybszego odbioru piłki lub "-" kiedy zawodnik po stracie nie wykazuje inicjatywy do odbioru piłki)

b) bramkarz

*sposób otwarcia gry (+ krótkie podanie do obrońców/  - dłuuuuga piłka)

*liczbę podań (nogą, ręką)( + dokładne podanie, - niedokładne)

*liczba obronionych strzałów:(+ liczba obron strzałów zmierzających w światło bramki- puszczone bramki)

*chwyt piłki (ocenić + ile razy bramkarz prawidłowo chwycił piłkę/ - ile razy błędnie- piłka wypadła z ręki)

POLECAM stworzyć tabelkę - liczę na kreatywność

MIMO WSZYSTKO ZAPRASZAMY NA TRENING !!! MECZ MOŻNA OBEJRZEĆ JESZCZE RAZ W WEEKEND I W WOLNEJ CHWILI PODDAĆ ANALIZIE GRĘ ZAWODNIKA, LUB WYKORZYSTAĆ SZABLON DO NIEDZIELNEGO MECZU Z CZARNOGÓRĄ !!!