Inauguracja rozgrywek ligowych 1 kwietnia - informacje

Wielkimi krokami zbliżamy się do inauguracji rozgrywek ligowych. Już 1 kwietnia w sobotę pierwszy weekend zmagań naszych zawodników. Podobnie jak w ubiegłej rundzie będziemy rywalizować w dwóch ligach - Liga Mistrzów Koziołka oraz liga WZPN. Poniżej przypomnienie najważniejszych spraw odnośnie meczów. Mamy w swoich szeregach nowych zawodników, którzy szybko wkomponowali się do drużyny a przed nimi debiut w lidze:

1. Ważne badania lekarskie - każdy zawodnik musi posiadać Kartę Zdrowia Sportowca. Bardzo proszę o wykonanie wszystkich niezbędnych badań tak aby lekarz sportowy mógł założyć książeczkę lub przedłużyć zdolność.

2. Na każdym treningu obowiązkowe jest posiadanie ochraniaczy. Zawodnik bez ochraniaczy nie będzie mógł zagrać w meczu Ligi Koziołka i WZPN, dlatego też na każdym treningu ubieramy ochraniacze, tak aby się przyzwyczaić do ich obecności.

3.Zbiórki - prosimy o punktualność na zbiórkach przedmeczowych. Na Koziołku zbiórki będą baardzo wcześnie, gdyż mecze zaczynają się już od 8:00 (8:15,8:30, 8:45). Na Koziołku spotykać się będziemy 20 minut przed meczem (5 min na ubiór, 15 min rozgrzewka). Przed meczami ligi WZPN zbiórki ustalamy na 45 min przed meczem. Standardowo o spóźnieniach informujemy telefonicznie/sms'owo.

4.Buty- mecze rozgrywamy przeważnie na sztucznej murawie. Standardowe obuwie na ten rodzaj nawierzchni to tzw."śniegówki","turfy" - buty z małymi czarnymi koreczkami. Mogą być to również korki - lanki. Buty meczowe pakujemy do torby i ubieramy je w szatni. Nie przychodzimy w korkach na mecz :)

5. PODSUMOWANIE - standardowe wyposażenie zawodnika na mecz lub trening to:

- korki (śniegówki)

- ochraniacze

- legitymacja szkolna (zabieramy tylko na mecze)

- woda (w bidonie lub w butelce) obowiązkowo niegazowana MINERALNA

- owoc (banan, jabłko)

- baton (węglowodany)

- dres (do zakupienia dresy Zina w budynku klubowym)

- ręcznik