Kadra na mecze lig Koziołka i WZPN - 14 kwietnia 2018 r.

2.kolejka ligi WZPN. Mecz o 10:00 w Swarzędzu. Zbiórka przy szatniach o 9:15.

Na mecz przychodzimy w dresach, przebieramy się na miejscu w szatni. Będzie możliwość wzięcia prysznicu po meczu - zalecane. Ponadto zabieramy standardowo sprzęt meczowy, ochraniacze, legitymacje, banana/baton oraz wodę mineralną.

WZPN: 1.Nikodem Srokowski 2.Kuba Grudzień 3.Kacper Marmajewski 4.Mateusz Kolankiewicz 5.Wojtek Mendzelewski 6.Staś Maciejewski 7.Aleks Szmagaj 8.Antek Matwijów 9. Kuba Oses 10. Olivier Rogoziński 11.Dawid Rychlik
12. Bartek Waźbiński 13.Kuba Bartocha

Również w sobotę 14 kwietnia 2018 r. odbędą się mecze Ligi Mistrzów Koziołka. Zbiórka o godz. 7:35 na miejscu (Poznań, ul.Gdańska 1-boisko MOS).. Pierwszy mecz 8:00, drugi 9:20. Chłopcy o 9:50 są już wolni.

Koziołek: 1.Wojtek Tur, 2.Philip Albrecht 3.Kuba Klapa 4.Antek Kosicki 5.Mieszko Kasprzak 6. Szymon Nogowski 7.Janek Rumiewicz 8.Franek Nowaczyk 9.Błażej Jęczmionka 10.Igor Lesiński

Na mecze przyjeżdzamy w dresach, przebieramy się na miejscu w szatni. Zabieramy standardowo sprzęt meczowy, ochraniacze, legitymacje, banana/baton oraz wodę mineralną.