Mikoszewo-dzień 4

W niedzielę o 11:45 rozegraliśmy pierwszy mecz kontrolny podczas obozu. Udaliśmy się do pobliskiej Stegny, by rozegrać mecz z Pelikanem Łowicz. Początek meczu ułożył się dobrze dla Łowiczan, którzy w 3 min objęli prowadzenie. Odpowiedzielismy trzema bramkami, ich autorami byli Jakub Bartocha x2 oraz Kuba Grudzień. Do przerwy 3:1. Po zmianie stron sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny, który zawodnicy Pelikana zamienili na bramkę. Chwilę później tracimy kolejną bramkę, tym razem z rzutu wolnego. 5 min przed końcem meczu ponownie objęliśmy prowadzenie za sprawą gola Kacpra Bandury (2007). Długo nie cieszyliśmy się z prowadzenia, gdyz w ostatniej minucie rywale doprowadzili do remisu. Emocjonujący mecz zakończył się wynikiem 4:4.

W meczu z Pelikanem Łowicz oprócz naszych zawodników z rocznika 2006 wystąpili również piłkarze zrodziła 2007: Filip Zawadzki, Bartek Anastaziak oraz Kacper Bandura.

Po meczu spacerkiem udajemy się na ujście Wisły. Chłopcy na własne oczy zobaczyli miejsce, w którym Wisła wpływa do morza. Dzięki uprzejmości pana fotografa mogliśmy ujrzeć stado fok. Zdjęcia w galerii