Minimalna porażka na koniec okresu przygotowawczego

W czwartek o godz. 17:00 rozegraliśmy kolejny, ostatni już sparing przed rozpoczęciem zmagań ligowych. Po remisach z Pelikanem Łowicz i Motławą Suchy Dąb oraz zwycięstwie z rocznikiem 2007 i dotkliwej porażce z rocznikiem 2005 przyszedł czas na mecz z Piastem Kobylnica. Ekipa, która swoje mecze rozgrywa w Gruszczynie będzie grała w II lidze, a więc poziom wyżej od nas. W pierwszej połowie spotkania to nasz zespół przeważał tak bardzo, że nasi bramkarze Mateusz Pauter i Nikodem Srokowski nie mieli nic do roboty. Bardzo dobra gra w pierwszych 30 min. została potwierdzona dwiema bramkami autorstwa Jakuba Osesa i Witka Urbaniaka.

Po przerwie obraz gry zmienił się o 180 stopni. Wystarczyło 5 min przerwy i nasza drużyna w ogóle nie przypominała tej z pierwszej części gry. Do głosu doszli gospodarze, którzy strzelili 3 bramki, a mogli spokojnie podwoić swój dorobek. My natomiast stworzyliśmy sobie jedną dogodną okazję. Miejmy nadzieję, że w niedziele podczas inauguracji rozgrywek nasza drużyna zagra tak jak w pierwszej połowie dzisiejszego sparingu.