Nielba - Unia 3:1

W 3.kolejce spotkań w ramach ligi WZPN, udaliśmy się do Wągrowca. Spotkanie z liderem naszych rozgrywek od początku ułożyło się dobrze dla gospodarzy, którzy zdominowali grę na naszej połowie i w 15 min po prostopadłym podaniu otworzyli wynik meczu. Nasza drużyna zagroziła dwukrotnie bramki Nielby. W 18 min świetnym podaniem do Dawida Rychlika popisał się Aleks Szmagaj. Dawid od połowy boiska biegł sam na sam i w ostatniej chwili obrońcy z Wagrowca zablokowali strzał naszego zawodnika. Kolejną groźną akcję stworzyliśmy sobie po rzucie rożnym wykonanym przez Wojtka Mendzelewskiego. Błąd popełnił bramkarz Nielby i z najbliższej odległości Aleks Szmagaj oddał strzał w kierunku bramki. Niestety na linii bramkarza asekurowali obrońcy, którzy wybili piłkę zmierzającą do siatki. Przed przerwą strzałem z rzutu wolnego na 2:0 podwyższyła Nielba.

Po przerwie nasza gra wyglądała już dużo lepiej. Mecz się wyrównał, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce tym samym potrafiliśmy stworzyć sobie więcej okazji do strzelenia bramki. Przed identyczną szansą (jak w 1.połowie) stanął Dawid Rychlik i tym razem pewnym strzałem umieścił piłkę w siatcę. Niestety chwilę później Nielba strzeliła 3 bramkę.