Unia Swarzędz zwycięzcą grupy regularnej RedBox Junior Ligi !!!

Bardzo dobra gra i zwycięstwo w turnieju grupy regularnej w poznańskiej RedBox Junior Lidze.

W dzisiejszych meczach zawodnicy Unii odnieśli 3 zwycięstwa oraz jedną porażkę. Należy podkreślić świetną postawę całej drużyny, która spięła się na wyżyny swoich umiejętności i w wygranych meczach nie dała przeciwnikom zbyt wiele szans na zdobycie bramki. W końcowym rozrachunku wygraliśmy grupę regularną z dorobkiem 9 pkt wyprzedzając drużyny Chrobrego Poznań, WAP Poznań, Orły Komorniki i Orkan Konarzewo.

W połączeniu wyników z pierwszej rundy zajęliśmy 7 miejsce odbierając tym samym dyplom, który w wersji elektronicznej jest do pobrania w linku poniżej.

lhttp://www34.zippyshare.com/v/psy1Uds8/file.html

DZISIEJSZE WYNIKI: Unia - WAP Poznań 2:1 (bramki Julek Szymański, Michał Marcinowski) Unia- Orkan Konarzewo 3:1 ( Julek Szymański, Bartek Waźbiński) Unia - Chrobry 0:1 Unia-Orły Komorniki 2:1 (Michał Marcinowski, Bartek Waźbiński x2)

GRATULACJE DLA CAŁEJ DRUŻYNY !!! Do zobaczenia we wtorek o godz. 18;30