Weekendowe wyniki :

Zespół Unii Swarzędz występujący w lidze Koziołka został zwycięzcą Grupy Srebrnej w rundzie wiosennej. Sukces ten został przypieczętowany w miniony weekend, kiedy to nasza drużyna zdobyła 7 punktów wygrywając dwa mecze i jeden remisując.

UNIA - Pecna 0:0

UNIA - Jedynka Luboń 3:0 (wo)

UNIA - Stoper 1:0 (Antek Matwijów)

Gratuacje !! Za tydzień odbędzie się PUCHAR KOZIOŁKA. Ostatni turniej w tym sezonie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W lidze WZPN udaliśmy się do Wągrowca by rozegrać mecz z liderującą Nielbą. W pierwszej połowie mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Obie drużyny starały się długo utrzymywać się przy piłce. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze czym podrażnili ambicje naszych zawodników. Minutę później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w poprzeczkę trafił Aleks Szmagaj. W kolejnej akcji ten sam zawodnik wpisał się już na listę strzelców. Następnie na boisku przeważała Nielba, która do 24 min prowadziła już 3:1. W ostatniej akcji 1 połowy Mateusz Pauter rzucił piłkę ręką na połowę boiska do Janka Kapitańczyka, który pędząc od połowy boiska umieścił piłkę w siatce drużyny z Wągrowca. Do przerwy przegrywaliśmy 3:2.

Po przerwie wyraźnie inicjatywę przejęli gospodarze. Popełnialiśmy coraz więcej błędów, co skrzętnie wykorzystali piłkarze Nielby strzelając w tej części jeszcze 4 bramki. My odpowiedzieliśmy raz, kiedy to Jakub Bartocha w zamieszaniu podbramkowym strzałem z woleja umieścił piłkę w siatce. Przegrywamy 7:3, jednak odwagą w grze i ambicja w dążeniu do zmiany wyniku stała na bardzo wysokim poziomie !

Za tydzień ostatni mecz ligi WZPN - do Swarzędza przyjeżdza drużyna KS Łopuchowo, sobota o godz. 13:30.