Zwycięstwo w Niechanowie

Pierwsze 3 pkt zdobyte. Nasi zawodnicy w sobotnie przedpołudnie pokonali rówieśników z Niechanowa 4:1. Do przerwy prowadziliśmy 3:1 a na listę strzelców wpisali się: Jakub Bartocha i dwukrotnie Dawid Rychlik. Unia częściej przebywała na połowie gospodarzy, raził jedynie brak skuteczności. Swoje okazje do strzelenia bramki mieli niemal wszyscy zawodnicy przebywający na boisku. Pelikan zagroził nam kilka razy przeprowadzając szybkie ataki. Jeden z nich zakończył się rzutem rożnym, po którym straciliśmy jak się okazało jedyną bramkę, nie mniej jednak rywale mogli pokusić się o strzelenie więcej niż jednej bramki.

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się. Pelikan rzadko przebywał na naszej połowie. My natomiast po przeprowadzeniu wielu składnych akcji, wykonaniu 12 rzutów rożnych jedynie raz wpisaliśmy się na listę strzelców a zrobił to Igor Lesiński.

Unia 2006: Mateusz Pauter, Jakub Grudzień, Kacper Marmajewski, Dawid Rychlik, Wojtek Mendzelewski, Antek Matwijów, Philip Albrecht, Jakub Bartocha, Igor Lesiński oraz Piotr Matuszak, Jakub Oses, Błażej Jęczmionka, Bartek Waźbiński.

Gratulacje dla chłopców za 3 pkt po na prawdę solidnej grze. Wieeele rzeczy jest do poprawy i udoskonalenia, jednak dzisiejsze zawody potwierdziły, że dzięki regularnej i solidnej pracy na treningach można rozegrać dobre spotkanie.\

Kolejny mecz w lidze rozegramy za tydzień 15 wrzesnia w Wągrowcu o 15:30. Wyjazd ok.13:30