Kadra na mecze lig WZPN - 28 kwietnia 2018 r.

W nadchodzący weekend rozgrywać będziemy mecz w ramach WZPN. W sobotę 28 kwietnia 2018 r. do Swarzędza przyjeżdza Warta Śrem.

Zbiórka zawodników powołanych o godz. 9:15 przy szatniach na Unii. Mecz rozpocznie się o godz. 10:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Na mecz przychodzimy w dresach, przebieramy się na miejscu w szatni. Będzie możliwość wzięcia prysznicu po meczu - zalecane. Ponadto zabieramy standardowo sprzęt meczowy, ochraniacze, legitymacje, banana/baton oraz wodę mineralną.

UNIA SWARZĘDZ - WARTA ŚREM

Kadra:

1. Wojtek Tur 2.Kuba Grudzień 3.Błażej Jęczmionka 4.Kacper Marmajewski 5.Igor Lesiński 6.Antek Matwijów 7.Mieszko Kasprzak 8.Wojtek Mendzelewski 9. Mateusz Kolankiewicz 10.Olivier Rogoziński 11.Dawid Rychlik 12.Bartek Waźbiński 13.Kuba Bartocha 14.Aleks Szmagaj