Remis z Nielbą Wągrowiec

Podziałem punktów zakończył się sobotni mecz 4.kolejki ligi WZPN. Do meczu przystąpiliśmy w pełni zmobilizowani, gdyż do Swarzędza przyjechał dotychczasowy lider rozgrywek - Nielba Wągrowiec. Mecz stał na wysokim poziomie. Obie drużyny stworzyły sobie mnóstwo okazji do strzelenia bramki. Goście specjalizowali się grą długą piłką, jednak nasza formacja defensywna doskonale radziła sobie z zatrzymaniem ataków rywali. I to my pierwsi wyszliśmy na prowadzenia po podaniu Jakuba Łukaszewskiego sam na sam wyszedł Aleks Szmagaj i strzałem w okienko pokonał bramkarza Nielby. Po 5 minutach zrobiło się 1:1.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Nasza drużyna w odpowiedzi na długie piłki Nielby starała się grać krótkimi podaniami stwarzając przewagę liczebną w środkowej części boiska. Niestety to zawodnicy z Wągrowca strzelili drugą bramką. Podrażniło to naszych piłkarzy, w szczególności Kubę Łukaszewskiego, który z połowy boiska pokonał bramkarza gości.

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Do ostatnich sekund meczu nie można było przewidzieć, czy za chwilę nie padnie bramka. Po raz kolejny kapitalnie zaprezentowała się nasza formacja defensywna Bartek, Paweł, Kacper z bramkarzem Matim na czele. Świetny występ zaliczyli ofensywni zawodnicy Aleks, Kuba Bartocha, Philip, Julek, Marcel oraz podopieczni trenera Stępińskiego - Kuba oraz Krzyś).