Podsumowanie weekendu - 19 maja 2018

Koziołek:

Ambitna gra nie wystarczyła, by na boiskach na Śródce zdobyć punkty. Dwie porażki nie przynoszą wstydu, gdyż Unici zagrali bardzo ambitnie, stwarzając wiele sytuacji podbramkowych. Chłopcy walczyli w 7-osobowym składzie, więc nie mieliśmy możliwości dokonać żadnych zmian, mimo, że powołanych było 9 zawodników.

UNIA - Koziołek 1:4 (Kuba Klapa)

UNIA - Olimpia 2:4 (Aleks Szmagaj x2)

Kolejne mecze za tydzień 26 maja br.

WZPN

Wynik lepszy niż gra osiągnęli chłopcy w meczu ligi WZPN. Do Swarzędza przyjechała drużyna Błękitnych Owińska. Nasza gra była szarpana, nie byliśmy w stanie narzucić wypracowanego stylu gry. Mowa tu przede wszystkim o wiedzy nabytej podczas zeszłotygodniowych treningów. W 3 min otwieramy wynik spotkania - bramkę strzelił Staś Maciejewski (asysta Dawid Rychlik). Chwilę później goście wyrównują. Następnie kapitalnym strzałem popisał się Mati Kolankiewicz i mieliśmy 2:1. Po zmianie stron swoją drugą bramkę strzelił Staś Maciejewski, dwie bramki dołożył Igor Lesiński. Na 6:1 asystę zalicza Mateusz Pauter, a więc bramkarz a gola podcinką strzela Kuba Bartocha.

Kolejny mecz za tydzień w sobotę - LPFA Bułgarska, przy INEA Stadionie o 17:30.