Podsumowanie weekendu - 26 maja 2018 r.

W Lidze Koziołka chłopcy zmierzyli się w dwumeczu z GKS Tarnovia. W pierwszym spotkaniu padł remis 2:2. W rewanżu lepsi okazali się zawodnicy z Tarnowa, którzy zwyciężyli 7:4. Bramki dla naszej drużyny strzelali Philip Albrecht, Kuba Klapa. Niestety frekwencja na meczach nie napawa do optymizmu. Podziękowania dla 5 zawodników, którzy walczyli z całych sił. Dziękujemy również za wsparcie z rocznika 2007.

Kadra z sobotnich meczów Koziołka : Nikodem Srokowski, Philip Albrecht, Kuba Klapa, Janek Rumiewicz i Maciek Drozda.

Po południu po raz kolejny przy ul.Bułgarskiej rozegraliśmy mecz w ramach ligi WZPN. Od samego początku zagraliśmy bardzo ofensywnie, realizując przy tym niemal wszystkie założenia, nad którymi pracowaliśmy w minionym tygodniu. Świadomość chłopców jest coraz większa a to przekłada się na dobrą grę. W meczu z LPFA Bułgarska do przerwy prowadziliśmy już 5:1, a bramki strzelali Staś Maciejewski x2, Olivier Rogoziński, Kuba Bartocha oraz z rzutu wolnego Wojtek Mendzelewski. Po przerwie wkradło się rozluźnienie i inicjatywę przejęli gospodarze, którzy strzelili drugą bramkę. My odpowiedzieliśmy trafieniem Mieszka Kasprzaka i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 6:2.

UNIA: Mateusz Pauter, Jakub Oses, Wojtek Mendzelewski, Mateusz Kolankiewicz, Kuba Grudzień, Dawid Rychlik, Mieszko Kasprzak, Staś Maciejewski, Igor Lesiński oraz Antek Matwijów, Bartek Waźbiński, Kuba Bartocha, Kacper Marmajewski i Olivier Rogoziński.

Kolejne mecze lig Koziołka i WZPN w sobotę 2 czerwca 2018 r.