2 weekend zmagań za nami:

W minioną sobotę nasi zawodnicy zanotowali następujące rezultaty:

KOZIOŁEK:

Unia - UKS Śrem 1:0 - po bramce Igora Lesińskiego wygrywamy z rówieśnikami ze Śremu. Mimo przewagi rywali udało nam się wykorzystać jedną z dwóch wypracowanych okazji. Solidna gra w defensywie była kluczem do zwycięstwa

Unia - Koziołek 1:5 - bramka Błażeja Jęczmionki. Dominacja Koziołka w każdym aspekcie. Gratulacje dla rywali. W naszej grze na plus ambicja i wola walki do samego końca.

UNIA - Wojtek Tur, Antek Kosicki, Kuba Klapa, Błażej Jęczmionka, Janek Rumiewicz, Philip Albrecht, Franek Nowaczyk, Szymon Nogowski, Igor Lesińki, Mieszko Kasprzak

WZPN:

Już w drugiej kolejce zmagań doszło do tzw. "meczu na szczycie". Do Swarzędza przyjechała drużyna Lecha Poznań Football Academy. Mecz dobrze rozpoczęli Unici. Potrafiliśmy długo utrzymywać się przy piłce. Realizowaliśmy te aspekty, nad którymi pracowaliśmy w minionym tygodniu. Wychodzimy na prowadzenie w 17 min, kiedy to Olivier Rogoziński odebrał piłkę i dośrodkował w pole karne, błąd bramkarza wykorzystał Staś Maciejewski. Lechici do głosu doszli już w pierwszej minucie drugiej połowy. Nasi chłopcy dążyli do strzelenia kolejnej bramki. Niestety brakowali skuteczności. Na domiar złego popełniliśmy dwa indywidualne błędy podczas bronienia co wykorzystali goście. W krótkim odstępie czasu tracimy dwie bramki, oraz bramkarza. Urazu doznał Nikodem Srokowski a w bramce zameldował się Kacper Marmajewski. Chęć zwycięstwa naszych zawodników mimo niekorzystnego rezultatu zaprocentowała stworzeniem sobie dwóch 100 % okazji z rzutem karnym na czele. Niestety ani jedna, ani druga sytuacja nie została zamieniona na bramki. Wiele pracy przed nami ale brawa za wolę walki do samego końca !

Unia: Nikodem Srokowski, Kuba Oses, Bartek Waźbiński, Mati Kolankiewicz, Kuba Grudzień, Dawid Rychlik, Kuba Bartocha, Aleks Szmagaj, Olivier Rogoziński oraz Antek Matwijów, Wojtek Mendzelewski, Kacper Marmajewski, Staś Maciejewski

Kolejne mecze w nadchodzący weekend : sobota Liga Koziołka (zbiórka o 8:20), niedziela mecz z TPS Winogrady o godz. 10:00 (zbiórka o 9:20 w Poznaniu, os. Wichrowe Wzgórze 104)